Kategoria specjalna: Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich

Przy okazji Górskiego Biegu Frassatiego 2020 rozegrana zostanie kategoria dodatkowa: MP Duchowieństwa w Biegach Górskich. Prezentujemy zasady uczestnictwa.

2019-11-27

W ramach drugiej edycji Górskiego Biegu Frassatiego, który odbędzie się 20 czerwca 2020 r. w Międzybrodziu Bialskim, zostanie rozegrana klasyfikacja dodatkowa: Mistrzostwa Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich. Zakonnicy, księża i klerycy, którzy chcą wziąć udział w rywalizacji powinni przy rejestracji zaznaczyć kategorię dodatkową (MP Duchowieństwa) oraz przesłać do nas email (biegfrassati@gmail.com w tytule MP Duchownych) z danymi weryfikacyjnymi. 

 

Regulamin I Mistrzostw Polski Duchowieństwa w Biegach Górskich

1. Organizator: Fundacja Gość Niedzielny i Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 11.

2. Termin i miejsce: 20 czerwca 2020 r., Międzybrodzie Bialskie.

3.  Cel: Popularyzacja aktywności górskiej i sportowego trybu życia w duchu bł. Pier Giorgia Frassatiego wśród duchowieństwa polskiego.

4. Uczestnictwo: W biegu mogą wziąć udział księża, diakoni, klerycy diecezjalni oraz zakonni, jak również bracia zakonni pracujący na terenie Polski lub inkardynowani do polskich diecezji lub prowincji zakonnych. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na listę uczestników Górskiego Biegu Frassatiego, zaznaczenie kategorii dodatkowej MP Duchowieństwa, opłacenie wpisowego i spełnienie wymogów regulaminowych tego biegu jak również weryfikacja zawodnika przez organizatorów imprezy. Uczestnik jest zobowiązany przesłać informacje do weryfikacji na adres: biegfrassati@gmail.com najdalej do 7 dni od daty zapisu. W tytule maila proszę wpisać MP Duchownych. W mailu powinien zamieścić następujące informacje:

- Imię i nazwisko

- stan: ksiądz/kleryk/brat zakonny

- tel. Kontaktowy

- aktualny adres pełnienia posługi

- diecezja/prowincja

- seminarium duchowne (dot. diakonów i kleryków)

5. Klasyfikacja: Klasyfikacja MP Duchowieństwa w Biegach Górskich będzie prowadzona jako dodatkowa klasyfikacja w ramach Górskiego Biegu Frassatiego. Będzie to wspólna klasyfikacja dla księży, diakonów, kleryków i zakonników.

6. Trasa: Mistrzostwa zostaną rozegrane w ramach Górskiego Biegu Frassatiego, na trasie w przeważającej części o charakterze górskim, na dystansie
21,8 km o sumie podbiegów 1120 m. i takiej samej sumie zbiegów.

7. Nagrody: Trzech najlepszych uczestników MP otrzyma pamiątkowe puchary/statuetki.

8.  Zgłoszenia: Aby zostać zarejestrowanym na liście uczestników MP należy zarejestrować się w panelu rejestracyjnym Górskiego Biegu Frassatiego, zgodnie z zapisami regulaminowymi opłacić opłatę startową, jak również przesłać na email biegfrassati@gmail.com dane weryfikacyjne wg. powyższego wzoru, celem weryfikacji zawodnika.

9. Strój: Ze względu na górski charakter biegu, trudne techniczne zbiegi jak również możliwe o tej porze roku wysokie temperatury organizator ze względów bezpieczeństwa zaleca strój sportowy.

10. Poza powyższymi zasadami wszystkich uczestników MP obowiązuje regulamin Górskiego Biegu Frassatiego dostępny na stronie internetowej biegfrassatiego.gosc.pl

Ostateczna interpretacja regulaminu przysługuje organizatorowi. Wszelkie pytania można kierować do koordynatora biegu – pod numerem tel. 664909239.

 

Aktualności

nd pn wt śr cz pt sb

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 01.12.2021

KONTAKT

biegfrassati@gmail.com
tel.:+48 664 909 239

SOCIAL MEDIA

youtube-icon